تبلیغات
طرفداران هری پاتر - آلن ریکمن (اسنیپ)

آلن ریکمن (اسنیپ)

پنجشنبه 28 دی 1391 02:13 ب.ظ

نویسنده : سپیده هرمیون
سلام خیلی زیبا به شما دوستداران هری پاتر. اینجا مطالبی درموردآلن ریکمن یا همان سیوروس اسنیپ گذاشتم. دیدگاه من از اسنیپ این است:تو قسمت های اول فکر می کنی یه آدم خشک و سرد. از هری هم بدش میاد ولی واقعا این طور بود ولی تو قسمت آخرش دلت براش می سوزه و می فهمی که چه قدر مهربون بوده!تا نظرات  بیشتر از 15 تا نشه مطلب جدید نمی ریزیم

آلن سیدنی پاتریک ریکمن (به انگلیسیAlan Sidney Patrick Rickman)‏ (۲۱ فوریه ۱۹۴۶ - لندنبازیگر انگلیسی و برندهٔ جایزه امی، گلدن گلوب، انجمن فیلم انگلستان، بهترین بازیگر تلویزیونی و بهترین بازیگر روی صحنه تئاتر همچنین درمجموعه فیلم های هری پاتر هم بازی کرده است.

ریکمن یکی از کرسی‌های پارلمان هنر در انگلیس را نیز دارا بود، که به دلیل شخصیت آزادی خواهانه‌اش، عزل شد.ریکمن در سال ۱۹۹۵ در "تئاتر آلمیدا"ی لندن نمایش "مهمان زمستان" را کارگردانی کرد. وی در سال ۱۹۹۶ نسخه سینمایی این کار را با بازی اما تامپسون و مادر واقعی او، فیلدا لاو ساخت، کAlan Rickman 2011.jpgه به دلیل مشکلات ریکمن در پارلمان انگلیس هیچگاه اکران نشد.

اما وی سرانجام با نویسندگی و کارگردانی نمایش نام من ریچل کوری است در سال ۲۰۰۵، مخالفت خود را با جنگ در هر کجای دنیا مانند فلسطین اعلام کرد. این نمایش داستان واقعی دانشجوی دختر ۲۳ سالهٔ آمریکایی است که برای اعلام مخالفت و اعتراض به جنگ فلسطین به این منطقه سفر کرده بود و هنگامی که برای جلوگیری از خراب شدن خانهٔ فلسطینی‌ها جلوی بولدوزر ارتش اسرائیل زانو زد، آنها با بولدوزر از روی او رد شدند.

در رسانه‌ها [ویرایش]

سایت BBC در پژوهشی برای انتخاب بهترین صدای هالیوود با عنوان راز یک صدای کامل، از صدای ریکمن به عنوان یکی از بهترین صداها یاد کرد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 5 فروردین 1392 04:40 ب.ظ